Kalender

 

KÕIGE VÄRSKEM SÜNDMUSTE INFO: https://www.facebook.com/groups/443704357881103
MÄRTS 2023

10.MÄRTS

Kell:19:00

V ANA BASKINI TEATER

"AABITSA KUKK"

Autor: Andrus Kivirähk; Lavastaja: Andrus Vaarik; Kunstnik: Hanna Allsaar
Mauno rollis Lauri Liiv

„Aabitsa kukk“ on komöödia, mille mitmed tasandid puudutavad erinevaid teemasid ja probleeme, mis avatakse üsnagi ühiskonnakriitilisel viisil. Näidendi põhiteema on pisikene ja vaene inimene, kellele pidevalt ülekohut tehakse. Siiski on sellel pisikesel inimesel maailmas mille või kelle peale loota – aabitsa ja oma onu peale. Aabitsast leiab vastuse igale küsimusele. Onu jällegi toetab Maunot, öeldes talle mida teha ja kuidas elada. Nii muutub vaese inimese toimetulek elus lihtsamaks, sest oma peaga ei peagi ju ilmtingimata mõtlema.

Pilet: 19.- / 21.-

11.MÄRTS

Kell:11:00

TULE JA SAA OSA HALJALA KIRIKUAIA AJALOOST, KUJUNEMISEST JA VÕIMALIKEST ARENGUTEST

Võib olla pilt järgmisest: tekst sisuga: TULE JA SAA OSA HALJALA KIRIKAIA AJALOOST, KUJUNEMISEST JA VÃIMALIKEST ARENGUTEST 11 MÄRTS KELL 11.00 HALJALA RAHVAMAJAS Kus asuvad need ligi 400 hauda? Kellele need kuuluvad? Kas tõesti viimane matus 1970-el? OMA AVASTUSTEST KIRIKAIA HALDUSKAVA KOOSTAMISEL TUTVUSTAVAD MAAÜLIKOOLI TUDENGID. <a href=

17.MÄRTS

Kell:20:00

 KEVADKUU TANTSUÕHTU

Tule kevadkuu tantsuõhtule!

Tantsumuusikat pakub Siiri Känd ja Combo band.

Kabaree show. Avatud baar!

Laudade broneerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sissepääs: 10.-

Võib olla pilt järgmisest: 7 inimest, inimesed seisavad ja tekst

21.MÄRTS TSIRKUS

22.MÄRTS

Kell:13:00 

TEMUFI NOORTELAVASTUS

U-TUBE

Haljala Rahvamajas

 Osades AMANDA HERMIINE KÜNNAPAS (külaline) KAAREL TARGO (Must Kast)

"Kelleks tahad sa saada, kui suureks kasvad?" küsis Friedebert Tuglas väikeselt Illimarilt.
"Influenceriks!"
21. sajandi noorte ihaldatuim töökoht. Aga millega siis tegeleb influencer ehk suunamudija?
See on unistuste amet, mis ühendab endas üheaegselt režissööri, operaatori, valgustaja, turundus- ja müügijuhi, dramaturgi ja loomulikult ka peaosatäitja ülesanded – kõike seda vastavalt iseenda oskustele ja vajadustele.
Noortelavastus "U-TUBE" räägib loo ühest teismelisest neiust, kes unistab samuti influenceriks saamisest. Mikrokuulsuse omandamisest. Mis selle kõigega aga kaasneb?
Mõistagi tuntus, raha, glamuur, tasuta riided ja vitamiinijoogid, kuid pealtnäha lillelise elu telgitagustes mäslevad ka küberkiusamine, internetipedofiilia, probleemid igapäevasuhtluses ja depressioon. Lavastus heidab pilgu nendele probleemidele, lähtudes suurte ideedega neiu küsimusest "Kelleks tahan ma saada, kui suureks kasvan?"

Pilet: 17.- / Grupisoodustused alates 10 õpilasest

U-TUBE | Piletimaailm

26.MÄRTS

Kell:11:00

LAOMÜÜK - UUED HOOAJARIIDED SOOMEST

Haljala Rahvamajas kell 11:00-13.30

28.MÄRTS

Kell:17:30

HALJALA-KUKRUSE TEELÕIGU ERIPLANEERINGU AVALIK ARUTELU HALJALA RAHVAMAJAS

Avalikel aruteludel tutvustatakse avalikustatud materjale, esitatud ettepanekuid ja Rahandusministeeriumi seisukohti ettepanekute kohta. Toimub arutelu ja küsimustele vastamine.

Kontaktinfo

Planeeringu algataja ja kehtestaja on Vabariigi Valitsus. Planeeringu koostamise korraldaja on Rahandusministeerium, kontaktisik ruumilise planeerimise osakonna nõunik Anne Martin (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 58023933). Huvitatud isik on Transpordiamet, konsultant Skepast&Puhkim OÜ. 

Kellel on soov teemaga ka edaspidi kursis püsida, saab veebilehelt haljalakukruse.ee tellida info otse oma e-postile või teavitada Rahandusministeeriumi oma soovist olla kaasatud e-posti aadressil  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

APRILL

11.APRILL

Kell:19:00

KINOÕHTU

"TAEVATREPP"

Osades: Mait Malmsten, Harriet Toompere, Timotheus Sammul, Ivo Uukkivi, Raivo Trass

"Taevatrepp" on lugu ajast ja muusikast, sõprusest ning armastusest ja surmast, elust tänapäeval ja 70ndate lapsepõlves. Lugu saab alguse, kui oma viimsel hingetõmbel usaldab kunstnikust sõber filmi peategelasele Uule saladuse, kuidas käia minevikus. Uu on insener ja imedesse ei usu, aga trikk toimib. Minevikus on mõnus, igavene suvi, pikad juuksed, tüdrukud ja Jenkki näts. Tema päriselus on sügis, sõbrad on kibestunud, tüdrukud abielus ja isa raskelt haige. Kõige lõpuks peab Uu siiski otsustama, millises ajas oma elu edasi elada – mineviku suves või oleviku sügises.

Pilet: 4.- / 5.-

Taevatrepp | Kino Sõprus

23.MÄRTS

Kell:11:00

LAOMÜÜK - UUED HOOAJARIIDED SOOMEST

Haljala Rahvamajas kell 11:00-13.30

  

Aitame korraldada
Teie meeldejääv sündmus

BRONEERI AEG