Kalender

 

    Detsember
02.12. 15.00. Vestlusring. Valijatega kohtuvad Jüri Ratas ja Triin Varek. Tule Sinagi! 
08.12. 19.00.

Teatriõhtu. "Comedy Estonia sügistuur 2022" 

Igal õhtul astub publiku ette kaheksa koomikut, kes esitavad oma enda elu ja kogemuste põhjal kirjutatud materjali. Seega on teemade valik lai, ning igaüks leiab showlt endale midagi, mis just teda kõnetab.2022. aasta Sügistuuri lend toob teieni säärased nimed: Sander Õigus, Mikael Meema, Ardo Asperk, Ann Vaida, Johannes Vaher, Endrik Puntso, Aleksandr Popov.

Lisaks Comedy Estonia koomikutele on sel sügisel vilistlaste hulgas ka Mattias Naan!

Õhtut juhib Karl-Alari Varma!

Viimastel aastatel on talv aina enam sügise nägu, seega toimuvad viimased Sügistuuri etendused detsembris.
Show on soovitatavalt vanusele 16+ ning kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.

13.12. 19.00.

Kino. Kogupere mängufilm "Erik Kivisüda". 

11-aastasel Erikul on kivist süda. Teda ei häiri, et ta vanematel pole tema jaoks aega, et tal pole ühtegi sõpra või et ta peab kolima vanatädi Brunhilda pärandatud majja, mis näeb välja nagu tondiloss. Uues majas avastab Erik, et seal elab veel üks perekond, temavanune Maria oma isaga, kelle Eriku vanemad kavatsevad välja visata. Maria teatab Erikule, et tal on salaplaan, kuidas Eriku perekonda majast minema ajada. Tegelikult soovib ta üles leida oma kadunud ema, kes neid väljatõstmise eest kaitseks. Kahekesi satuvad nad muinasjutulisele teekonnale Kahevahelmaailma ning Erik avastab, kui raske on kivist südamega tegelikult elada.

Osatäitjad: Herman Avandi, Florin Gussak, Juhan Ulfsak, Hendrik Toompere jr, Kristjan Sarv, Renars Kaupers

16.12. 19.00.

Teatriõhtu.Komöödiateater esitleb "Anne Paluver. Ikka veel 27!" 

„Pisuhänd“, „Tabamata ime“, „Saateviga“, „Päikesepoisid“, „Kes aevastas?“, „Norman Vallutaja“, „Meelejahutaja“ – kes ei mäletaks neid legendaarseid saateid ja lavastusi. Anne on mänginud koos Jüri Järveti, Eino Baskini, Rein Areni, Aarne Üksküla, Jüri Krjukovi, Urmas Kibuspuu, Elle Kulli, Ita Everi, Helgi Sallo ja paljude teiste korüfeedega. Säravamaid hetki tema karjäärist kajastabki Toomas Kalli komöödia, mille on lavastanud Henrik Normann. Millest mõtleb näitleja enne oma juubelietendust, keda ta meenutab, milliseid uskumatuid lugusid jutustab? Igavesti noor Anne Paluver ei tunne end sugugi seitsmekümnesena, vaid on ikka veel 27! Sellest vanusepiirist ei ole ta iialgi nõus üle astuma, jäädes alati hingelt nooreks. Seda, et nalja saab ka seekord, on nii elementaarne, et piinlik oleks seda üle korrata.

17.12. 12.00. Haljala valla koduste laste jõulupidu. Lasteetendus "Sirin-särin" . Külla tuleb Jõuluvana!
30.12. 19.00. Tantsuõhtu. Rahvamaja vana-aasta pidu. Rahvamaja näiteringi esietendus D.Ahmetov "Me mängime armastust". Tantsuks mängib ansambel "Tony ja bänd". Üllatus esinejad! Laudade broneerimine tel. 3250444. Pilet 10.-

  

Aitame korraldada
Teie meeldejääv sündmus

BRONEERI AEG