Kalender

Valitsuse korralduse järgi kontrollime külastajate nakkusohutust. Sündmusele pääsevad ainult inimesed, kellel on kaasas kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid-19 läbipõdemist märkiv tõend; ja isikut tõendav dokument. Palume mõistvat suhtumist!

    VEEBRUAR
18.02. 19.00. Teatriõhtu. "Tiit ja Tõnu" . Mart Kivastiku näidend "Tiit ja Tõnu". Uues kuues, uute osatäitjatega! Mängivad suurepärased näitlejad Tõnu Oja ja Tiit Sukk, kes kohtuvad Mart Kivastiku halenaljakas ja vaimukustest kubisevas lavastuses, saatuse tahtel ühes pisikeses ühiselamu toas, kuhu nende universumi mõõtu egod, kaks kušetti ja kraanikauss peavad ära mahtuma. Mart Kivastik ise on öelnud, et näidend räägib kaduma läinud ajast, mida tagasi ei saa. 
20.02. 11.00. Umbro uute riiete ja jalatsite müük
22.02. 19.00. Kino. "SOO"  Noor kunstnik Toomas Haava (Franz Malmsten) naaseb Pariisist venna sootallu. Tahtmatult mässib ta end konflikti vägivaldse ja hirmsa Madjakuga (Martin Kork), kes ahistab Metskassina tuntud kohalikku salapärast kaunitari Hildat (Hanna-Ly Aavik). Loomult edev Toomas avastab end peatselt keset võitlust armastuse eest, kusjuures panuseks on ei rohkem ega vähem kui tema enda elu.
Maailma ajaloo murranguliste hetkede taustal lahti rulluvas ajastufilmis põimuvad omapärase atmosfääriga põnevik ning samavõrd kaasahaarav armastuslugu. Loomulikult ei puudu siit ka Lutsu teostele omane huumor ja värvikad kõrvaltegelased. Romantilise põneviku “Soo” peategelasi kehastavad Franz Malmsten ja Hanna-Ly Aavik. Teistes osades Liis Remmel, Grete Kuld (Klein), Märten Matsu, Indrek Taalmaa, Epp Eespäev, Toomas Suuman, Helgur Rosenthal ja Martin Kork.
24.02. 11.30. Eesti 104. Palvus Haljala kalmistul Vabadussõja mälestusmärgi juures
24.02. 12.00. Eesti 104. Kohvilaud rahvamajas. "Kes vanu asja meelde tuletab ... sellel on hea mälu". Vanu asju aitab meelde tuletada ajaloolane, ajakirjanik ja luuletaja Sulev Oll
27.02. 19.00. Teatriõhtu. "Jokker"  
Jokker on Ott Sepa kolmas stand-up materjal. Kas kolmas on kuidagi tähtsam, kui teine? Või on kolmas tähtsam, kui esimene? Iga järgmine võiks ju parem olla? Ainest on tänases elus ja maailmas palju. Vahel tundub, et need, kes peaks rääkima ja ostustama on vait ja ei tegutse. Röögivad need, kes varem justkui rääkida pole saanud. Eeter on täis, eeter on raske, mis päästab?
Nali päästab! Nali on alati päästnud. Kui ei päästa maailma, päästab vähemalt veidikeseks sellest maailmast välja, laseb meeled vabaks ja teeb kergeks.
    MÄRTS
16.03. 19.00. Haljala näiteringi etendus S.Mrozek "Karol" Viru-Nigula rahvamajas
18.03. 19.00. Haljala näiteringi etendus S.Mrozek "Karol" . Osades Margus Hallimäe, Raavo Vask , Margus Punane. Pilet 5.- 
20.03. 11.00. Umbro uute riiete ja jalatsite müük
26.03. 19.00. Teatriõhtu. 
Priit Pius ja Kait Kall "MIDAGI IKKA"
 
Kait Kall ja Priit Pius on ühendanud jõud, et anda üks korralik naerulihaste trenn. Eesmärk on lihtne, ent samas keeruline, sest tihtipeale on elus olukordi, kui keegi naerab südamest ning teine mõtleb kõrval, et kui sul on selline huumorimaitse, siis on tegemist tragöödiaga.
 
Teemade valik on vähemalt sama lai, kui meeste rinnaümbermõõdud kokku. Kait üllatab sellega, milles on ta Eesti näitlejatest kõige parem, ehk mitte millegagi. Priidult võib seevastu oodata isegi näitlejameisterlikkust ning paroodiat.

  

Aitame korraldada
Teie meeldejääv sündmus

BRONEERI AEG